www.przedszkole.ostroda.pl r.

Prace dziaci
Imprezy

Nasza Kadra

Wszyscy nauczyciele posiadają pełne kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym;

• Jadwiga Otremba - nauczyciel dyplomowany, ukończyła WSP Olsztyn -kierunek - pedagogika w zakresie wychowanie przedszkolne, kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji i zarządzania oświatą.
  • Bożena Budrewicz - ukończyła WSP Olsztyn- kierunek -pedagogika w zakresie społeczna, studia podyplomowe w zakresie Pedagogika Wczesnej Edukacji.
  • Wioletta Dziedziech - Banaszek - magister pedagogiki w zakresie wczesna edukacja i wychowanie przedszkolne.
  • Alina Kostrzewa - ukończyła wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim - kierunek- pedagogika w zakresie wczesnej edukacji.
  • Anna Krysztofiak - magister pedagogiki w zakresie wczesna edukacja i wychowanie przedszkolne.
  • Jolanta Sieńkowska -wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim - kierunek -pedagogika w zakresie wczesnej edukacji.
  • Krystyna Wąsik - magister pedagogiki w zakresie wczesnoszkolna edukacja zintegrowana.
  • Joanna Kraszyńska - magister pedagogiki w zakresie wczesnej edukacji.
W 2006 roku trzy nauczycielki zakończyły staż w wymiarze 2 lata i 9 miesięcy i po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego są nauczycielkami dyplomowanymi - posiadając aktualnie najwyższy stopień w hierarchi zawodowej. Są to: Bożena Budrewicz, Alina Kostrzewa oraz Jolanta Sieńkowska. Łącznie z dyrektorem -połowa naszej kadry to nauczyciele dyplomowani.

Personel obsługowy naszego przedszkola:
  • Anna Dąbrowska - referent ds. zaopatrzenia i wyżywienia,
  • Regina Leśniewska - woźna oddziałowa,
  • Jolanta Mirosław - woźna oddziałowa,
  • Elżbieta Pasch - woźna oddziałowa,
  • Krystyna Podgórska - woźna oddziałowa,
  • Bożena Kuriata - kucharka,
  • Teresa Piechowiak - pomoc kucharki.
Wiosną 2006 r złożony został do PCPR wniosek o dofinansowanie ze środków PFRON tworzonego nowego stanowiska pracy. Został on zaopiniowany pozytywnie i po podpisaniu umowy ze starostwem powiatowym- stanowisko referenta ds. zaopatrzenia i wyżywienia zostało wyposażone w nowy sprzęt oraz zatrudniono osobę z rejestru bezrobotnych.

Dzięki pozyskanym środkom oraz wkładowi własnemu przedszkole zyskało nowe meble biurowe, zestaw komputerowy oraz laserowe ksero współpracujące z komputerem. Wielka to pomoc w naszej pracy.

strona główna | aktualności | opłaty | pobierz pliki | rozkład dnia | kontakt
nasze przedszkole | historia | jak pracujemy | kadra | zajęcia dodatkowe | rekrutacja
fotogaleria | prace dzieci | imprezy | jak dojechać

Projekt i wykonanie - Adam Antolak